רחוב מצדה 7 בני ברק 5126112 | מגדל ב.ס.ר 4 קומה 23 | טל': 03-6007570 | פקס: 03-6007574 
דוא"ל : office@omery-law.com

מייסד המשרד - עו"ד עומר יעקובוביץ
עו"ד עומר יעקובוביץ

עו"ד עומר יעקובוביץ', הינו בוגר 12 שנות לימוד בבית הספר הימי "מבואות-ים מכמורת", אותן סיים עם בגרות מלאה ומורחבת בתחום הביולוגיה והחקלאות הימית. עם סיום לימודיו התיכוניים, התגייס לחיל הים וסיים שירות צבאי מלא, לאחר שעבר בהצלחה קורס חובש קרבי עם הסמכה מיוחדת כחובש ימי.

עו"ד עומר יעקובוביץ' הינו בוגר תואר במשפטים (L.L.B) מהמסלול האקדמי - המכללה למינהל בראשון לציון, ובעל תעודת מגשר מוסמך מטעם "המכון ליישוב סכסוכים ולגישור - נווה צדק".

לאחר סיום לימודיו, עו"ד עומר יעקובוביץ' התמחה באחד מהמשרדים המובילים בארץ, וייצג את בתי-החולים הממשלתיים והרופאים העובדים בהם, בתביעות מורכבות ביותר בתחום הרשלנות הרפואית, כמו גם בייצוג חברות ביטוח מהגדולות בארץ בתביעות לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

לאחר שסיים את תקופת ההתמחות ועבר בהצלחה את בחינות לשכת עורכי הדין, עו"ד עומר יעקובוביץ' צבר ידע רב במשרדים בהם עבד, כאשר חרט על דגלו לעסוק בייצוג תובעים בלבד, מתוך מטרה להשיג עבורם את הפיצוי המירבי המגיע להם, בתביעות כנגד חברות הביטוח, המוסד לביטוח תגמולים, קצין התגמולים והרשויות המקומיות.

עו"ד עומר יעקובוביץ', הינו בוגר השתלמות הבאות:
 - השתלמות תעודה בתחום הרפואה למשפטנים מטעם אוניברסיטת תל-אביב.
 - השתלמות תעודה בתחום הביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית מטעם המכון להשתלמויות של לשכת עורכי הדין.
 - השתלמות מקיפה בדיני עבודה מטעם נמדרשה ללימודים של לשכת עורכי הדין.
 - קורס גישור מטעם "המכון ליישוב סכסוכים ולגישור - נווה צדק".

עו"ד עומר יעקובוביץ' מאמין, כי כל אדם הוא עולם ומלואו וככזה יש ליתן לו את מלוא תשומת הלב והליווי המשפטי, ועל-כן, כל לקוח במשרדו זוכה ליחס אישי ומקצועי החל מהפנייה הראשונה ועד לתום הטיפול בתיק.

לצורך בדיקת זכאותכם לפיצוי, הנכם מוזמנים לפנות לעו"ד עומר יעקובוביץ', לייעוץ ראשוני חינם וללא כל התחייבות.